Crypto.com uruchamia produkt podatkowy dla Kanadyjczyków

Strona z usługami kryptowalutowymi ułatwi składanie podatków od kryptowalut w Kanadzie.
Shutterstock zdjęcie autorstwa Icatnews

Crypto.com ogłosiło uruchomienie bezpłatnej usługi, która ułatwi wypełnianie podatków od kryptowalut w Kanadzie.

Podatek od kryptowalut dla Kanadyjczyków

Według firmy, jej nowa usługa „ułatwia składanie skomplikowanych podatków od kryptowalut“. Użytkownicy mogą importować transakcje z obsługiwanych giełd, a Bitcoin Billionaire platforma wygeneruje dokładne raporty podatkowe w ciągu kilku minut.

„Ta w 100% bezpłatna usługa umożliwia użytkownikom szybkie generowanie dokładnych i zorganizowanych raportów podatkowych dotyczących kryptowalut, w tym historii transakcji oraz zapisów zysków i strat kapitałowych“ – powiedziała firma.

Crypto.com powiedział, że współpracował z ekspertami w celu opracowania produktu. „Pracowaliśmy z profesjonalnymi doradcami podatkowymi, aby zapewnić, że logika obliczeń jest zgodna z dostępnymi wskazówkami i przepisami dotyczącymi składania podatków od kryptowalut w Kanadzie“.

Dostęp do usługi można uzyskać na tej stronie.

Inne rozwiązania podatkowe

Crypto.com twierdzi, że usługa będzie również dostępna w innych krajach i regionach w przyszłości.

W przeszłości dążyła również do innych partnerstw. W marcu 2020 roku wprowadziła usługi przygotowania podatkowego poprzez partnerstwo z CoinTracker, CryptoTrader.Tax i TokenTax. Oznacza to, że użytkownicy mogą eksportować swoje saldo portfela Crypto.com do tych usług podatkowych.

Ponadto, Crypto.com współpracował z Cointracking.info w listopadzie ubiegłego roku. To partnerstwo pozwoliło użytkownikom zapłacić za usługę podatkową za pomocą Bitcoin i innych kryptowalut.

Oprócz różnych usług podatkowych, Crypto.com oferuje giełdę, portfel, kartę kredytową i inne funkcje dla inwestorów kryptowalutowych.

Kategorien: Crypto